Tifozja e Realit nuk përmbahet në “Instagram”, ‘çmend’ ndjekësit me linjat trupore seksi

Fiziku i saj i famshëm ka tërhequr miliona ndjekës në Instagram. Bëhet fjalë për Demi Roz, tifozja e Realit, e cila mbrëmjen e djeshme vendosi që t’i lërë sërish pa frymë fansat me fotografitë që publikoi, shkruan “Daily Mail”.

Modelja, 26 vjeçe, e cila po kalon pushimet në Positano, Itali, dukej sensacionale e veshur me një korse të zezë me një detaj të stolisur me ar në gjoks. Influencuesja kishte veshur edhe një fund të zi, i cili i tregonte linjat trupore seksi. Me flokët e lëshuara, Demi gjithashtu kishte bërë edhe make up profesional.

Bukuroshja e lindur në Birmingham ka qenë modele për tetë vjet dhe e vlerëson karrierën e saj si një “bekim”.

Ajo ka treguar se gjatë gjithë këtyre viteve është ngacmuar nga meshkujt vazhdimisht për shkak të formave trupore. Në vitin 2019, të dy prindërit e Demi-t vdiqën, me shtatë muaj diferencë nga njëri-tjetri.

Demi ka është një llogari të sajën në “OnlyFans”, aplikacion për të rritur, ku publikon foto e video hot, nga të cilat paguhet.