Rita Ora, e jashtëzakonshme në bikine, tregon gjoksin dhe trupin e saj seksi

Rita Ora ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshme në bikine derisa ka marrë diell në plazh

Ajo vazhdon që t’i argëtojë fansat e saj me foto të nxehta në rrjetet sociale.

Rita Ora është dukur e jashtëzakonshme me bikine derisa fotot i ka shpërndarë në Instagram të hënën.

Këngëtarja (30) ka treguar gjoksin e saj dhe trupin e saj seksi.

Pas kësaj ajo në mbrëmje ka shpërndarë edhe një set tjetër fotografik ku shihet e veshur me një palë veshje serioze komplete të zezë derisa ekspozon këmbët e saj.