Mustafi me orë dore në vlerë prej 150,000 mijë dollarë

Shkodran Mustafi gjatë afatit kalimtar të verës kaloi te skuadra spanjolle, Levante, që garon në Laliga.

Mustafi ka pasur një karrierë të gjatë në futboll, duke luajtur në shumë skuadra të forta, duke përfshirë kampionatet më të rëndësishme, si në Itali, Gjermani, Angli dhe Spanjë.

Duke pasur parasysh këtë, ka arritur një pasuri të konsiderueshme.

Ai në konferencë për shtyp para ndeshjes, u pa me një orë të dorës, Audemars Piguet, që ka vlerën 150,000 mijë dollarë.