Dafina Zeqiri publikon imazhin e ëmbël në përqafimin e të dashurit

Dafina është shfaqur e lumtur pranë DJ Geek.

Disa muaj më parë u bë i ditur lajmi se Dafina Zeqriri dhe Dj Geek janë ribashkuar përsëri.

Këngëtarja e kishte bërë të ditur lajmin përmes paraqitjeve romantike duke u puthur me të.

Së fundmi Dafina ka ndarë një imazh në profilin e Instagramit me të dashurin ku shihen mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit si përherë.

Të dy ishin të veshur me rroba plazhi teksa Dafina shihej me grim natyral duke e kompletuar paraqitjen me poza sensuale.