Cristiano Ronaldo i befason të gjithë duke shpenzuar 124,000 euro në këtë dhuratë për Gerogina Rodriguez

Këtë herë nuk ka qenë një xhevahir i çmuar, as një çantë, as një palë gota, as një presë rrobash

Cristiano Ronaldo ka befasuar të gjithë dhe madje edhe vetë Georgina rodriguez me dhuratën e fundit, një kabinet bizhuterish në madhësi gjigante, në të cilin bukuroshja mund të vendosë dhe të porosisë bizhuteritë e saj shumë të shtrenjta dhe të çmuara, shkruan OK Dario.

Shtë një pjesë e mobiljeve e bërë nga firma luksoze Louis Vuitton, një markë që çifti zakonisht e vesh si për veshjet ashtu edhe për dekorimin në shtëpitë apo varkat e tyre, transmeton lajmi.

Fakti që argjendari është nga ajo firmë e njohur e bën atë të kushtojë 124.000 euro, siç mund të shihet në faqen zyrtare të Louis Vuitton.

“Unë jam ende pa fjalë”, shkroi Georgina Rodríguez ndërsa postoi një fotografi të lodrës së saj të re, një dollap bizhuterish që Louis Vuitton e përshkruan si më poshtë: “Për të përkujtuar hapjen e butikut të ri Louis Vuitton në vendin e famshëm Vendôme, vendlindja e Parisian argjendarët, Maison krijoi një bagazh të mrekullueshëm për të transportuar copa stoli të shkëlqyera dhe për të rritur, në të njëjtën kohë, bukurinë dhe pastërtinë e tij.

Pse vlen 124,000 euro? Ndoshta për shkak të veçorive: Kanavacë të veshur me Monogram, doreza prej lëkure natyrale, mbyllje me kapëse, rreshtim mikrofibre rozë balerinë, pjesë metalike ngjyrë ari, pasqyrë të lëvizshme, bust për të shfaqur gjerdan, kovë për të shfaqur një unazë, tetë sirtarë për të mbajtur xhevahire të ndryshëm … Georgina Rodríguez tashmë po shijon dhuratën e saj të re, dhe tani ajo pret me ankth një nga momentet e mrekullueshme që do të vijnë akoma për influencuesin, premierën e dokumentaritetit të saj në Netflix, e cila do të dalë së shpejti me emrin Unë jam Georgina.