Wednesday, December 1, 2021
Home Showbiz Page 3

Showbiz

‘Çmendet’ Ana Cheri sjell foto nudo (FOTO)

Modelja e njohur amerikane pozoi për kamerën. Modelja e njohur për linjat trupore bombastike, Ana Cheri, ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish. Ana është tejet aktive në këtë rrjet social ku...

“Po rritesh Kosova ime”, Leonora Jakupi uron 13 vjetorin e Pavarësisë

Vendi ynë sot shënon festën e 13 për Pavarësinë. Fytyra të njohura publike e uruan këtë ditë përmes postimeve në rrjete sociale. Edhe këngëtarja, Leonora Jakupi e ka uruar me një...

“WANDA NARA BËN SEKS 12 HERË NË DITË ME…”, ISH-MBROJTËSI I INTERIT ZBULON GJITHÇKA

Ish-mbrojtësi italian, Daniele Adani, ka zbuluar se Mauro Icardi bën deri në 12 herë sekse në ditë me partneren e tij, Wanda Nara. Adani gjatë një lidhje të drejtpërdrejtë me Kristian Vierin, ka hapur...

Serbja Milica Daboviç, basketbollistja seksi e Tiranës

Shoqata e Klubit të Basketbollit Tirana disa javë më parë afroi në skuadër serben Milica Daboviç, një lojtare me shumë eksperiencë. Daboviç për vite me radhë ka qenë edhe kapitene e kombëtares së Serbisë,...

E dashura e Icardit pozon e zhveshur

Wanda ka publikuar imazhe nga pishina. Wanda Icardi edhe kësaj radhe erdhi super provokuese në rrjete sociale. Thuajse gjithmonë ajo u ‘kënaq’ sytë ndjekësve të saj në rrjetet sociale me fotografitë...

A është e premtja dita më e mirë për të bërë seks?

Hulumtimet tregojnë se fundjavat janë koha më e mirë për të bërë seks, veçanërisht e diela. Një analizë e të dhënave të Instacart, ka treguar se e diela është një ditë shumë e popullarizuar...

I zhdukur prej muajsh dhe dyshohet për tradhti, merr fund lidhja e Allegrit me...

Sikur të mos mjaftonin problemet me Juventusin, Massimiliano Allegri tashmë përballet me probleme edhe në jetën e tij personale. Ajo me Ambra Anxholinin, që dukej si lidhja e duhur për të qetësuar trajnerin e...

Mësohet gjendja e Fifit pasi u alivanos gjatë transmetimit live në Big Brother

Arbana Osmani ka treguar për gjendjen e Fifit të cilës i ra të fikët pak më parë në progam gjatë transmetimit live. Moderatorja tha se gjendja e këngëtares është e stabilizuar, shkruan lajmi.

Adelina Ismaili ka diçka për t’i thënë publikisht Aurela Gaçes

Adelina thotë fjalë të mëdha për Aurelën. Dy prej emrave më të njohur të skenës sonë muzikore janë Aurela Gaçe dhe Adelina Ismaili, shkruan lajmi.net. Repertori i të dy artisteve është shumë i pasur me këngë, por kohën e fundit më...

“E çmendur” pas Chelseas, seks-bomba ruse “shkrin” rrjetet sociale

Chelsea e filloi në mënyrën më të mirë fazën me eliminim direkt në Ligën e Kampioneve, duke korrur sukses me vlera në transfertë ndaj Atleticos. Loja e bluve të Londrës i ka entuziazmuar shumë...