Sunday, October 17, 2021
Home Showbiz Page 3

Showbiz

Shkonte me tre lojtarë të Manchester Unitedit njëherësh, rrëfehet ylli i filmave porno: Njëri...

Ylli i filmave porno, hungarezja Shona River, ka filluar të tregojë nëpërmjet një podcast historitë e karrierës së saj dhe pakkush është çuditur kur ka mësuar se mes atyre që shoqëroheshin me 29-vjeçaren, janë edhe futbollistë.

“Të brendshmet janë një e drejtë e patjetërsueshme e njeriut, tifozja e Milanit tërbon...

Fabiana Britto, një tifoze e flaktë e Milanit, e tregon veten në të gjithë bukurinë e saj, marrë nga SportMediaset. Modelja me orgjinë braziliane e cila numuron 150 mijë follow në Instagram, ka...

Godet ish-konkurrentja e përputhen: Preferoj meshkujt mbi 40 vjeç!

Ish konkurrentja e Për’Puthen, Antonela Berisha, e ftuar në rubrikën ‘Trotuar’ në e Diell ka ‘goditur’ me deklaratën e saj në lidhje me meshkujt mbi 40-vjeç. Pikërisht kjo ishte edhe tema për të cilën...

Capital T bashkëpunon me producentët e Pop Smoke per projektin e ri

Kënga e fundit e Capital T e titulluar Valle përmban dhe paraqet shumë elemente tradicionale Shqiptare në mënyrë të modernizuar nga vet Artisti. Pas disa postimeve ne rrjetet social pas publikimit te projektit është...

Mustafi me orë dore në vlerë prej 150,000 mijë dollarë

Shkodran Mustafi gjatë afatit kalimtar të verës kaloi te skuadra spanjolle, Levante, që garon në Laliga. Mustafi ka pasur një karrierë të gjatë në futboll, duke luajtur në shumë skuadra të forta, duke përfshirë...

Tifozja e Realit nuk përmbahet në “Instagram”, ‘çmend’ ndjekësit me linjat trupore seksi

Fiziku i saj i famshëm ka tërhequr miliona ndjekës në Instagram. Bëhet fjalë për Demi Roz, tifozja e Realit, e cila mbrëmjen e djeshme vendosi që t’i lërë sërish pa frymë fansat me fotografitë që publikoi, shkruan...

Bjondja seksi që “çmendi” publikun për pirjen e birrave në ndeshjen e tenisit     

Ditë më parë, gjatë ndeshjes me Robert Bautista Agut dhe Oji-Aliasi në US Open, pamë një bjonde seksi në tribuna e cila po pinte birra dhe kështu tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Edhe pse...

Poza provokuese, tifozja e Juventusit ndez rrjetin (FOTO)

Eva Padlok vijon të mahnisë në rrjetet sociale. Modelja katalanese, e cila njihet si një tifoze e zjarrtë e Juventusit, nuk ka ndërmend të ndalet së postuari foto provokuese...

Kritikat ndaj Immobile, reagon gruaja e tij: Faktet flasin, madje edhe numrat!

Ciro Immobile në vitet e fundit ka qenë një nga futbollistët më të spikatur në Seria A, por golat e shumtë duket se i ka rezervuar vetëm për llogari të Lazios. Me Italinë, bomberi...

“Cristiano e shijoi” – Natacha pretendon se e kaloi një natë të zjarrtë me...

Modelja portugeze Natach Rodriguez pretendon se ka shkuar në shtrat një natë me superyllin e Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldo. Rodriguez pretendon se, pas dy muajsh bisedimi me mesazhe, ajo dhe Ronaldo bënë seks jo...