Wednesday, January 26, 2022
Home Showbiz Page 23

Showbiz

“Jemi të gjithë të këqinj në historinë e…”, gruaja e futbollistit serb shpërthen...

Modelja Jovana Djordeviç, gruaja e ish-futbollistit të Lazios, Filip Djordeviç ka shpërndarë një set fotografish seksi në rrjetet sociale ku ka marrë vëmendjen e shumë fansave. “Ne jemi të gjithë të këqinj në historinë...

Famë dhe miliona euro, zbuloni 10 partneret më të pasura të futbollistëve

Shpesh herë në futboll ka debate se kush janë lojtarët më të paguar apo më të pasur. Në renditjen e mëposhtme do të zbuloni këtë herë se cilat janë partneret e futbollistëve, që kanë...

Gazetarja e sportit shkëlqen gjysmë e zhveshur në det

Sapo ka përfunduar edicioni në Serie A-në italiane dhe gazetarja e famshme, Diletta Leotta ka vendosur të shkojë në pushime të merituara larg qytetit dhe stadiumeve. Ajo po e shijon detin me të dashurin...

Kritikat ndaj Immobile, reagon gruaja e tij: Faktet flasin, madje edhe numrat!

Ciro Immobile në vitet e fundit ka qenë një nga futbollistët më të spikatur në Seria A, por golat e shumtë duket se i ka rezervuar vetëm për llogari të Lazios. Me Italinë, bomberi...

S’ka më të bukur se Arabella për sonte

Arabella Chi ka bërë një paraqitje sensacionale në bikine derisa po shijon rrezet e fundit të diellit në Ibiza Arabella Chi ka treguar trupin e saj sensacionale në bikine derisa po merr rrezet e...

Beatrix thotë se është njeri i keq, Donaldi i qëndron afër: Nuk ke pse...

Puthja e Donaldit me Beatrix është komentuar gjatë kudo. E gjitha kjo prej faktit se aktori tha se kishte rënë dakord me ish të dashurën, Bora Zemani se do të hynte vetëm e do të dilte vetëm...

Ftohet akoma më shumë marrëdhënia, Beatrix-Donaldit: Mos mendo për botën jashtë, jam gjithë ky...

Marrëdhënia mes Donaldit dhe Beatrix si duket vazhdon akoma duke u ftohur. Pasditen e sotme ata të dy ishin shtrirë në divanet e sallonit kokë më kokë, por Donaldi dukej shumë i përhumbur.

Capital T vjen me hitin e ri “Përjetësisht”

Njëri nga këngëtarët më të kërkuar në tregun muzikor Capital T sapo e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor të quajtur “Përjetësisht”. Teksti i këngës është punuar nga vet këngëtari, ndërkaq...

Wanda Icardi vë në fokus gjoksin me paraqitjen e fundit

Wanda ka publikuar imazhe joshëse. Wanda Icardi edhe kësaj radhe erdhi super provokuese në rrjete sociale. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe jo rrallë herë provokon ndjekësit e saj duke zbuluar format trupore. Së fundmi ajo ka pozuar për...

Bukuroshja e kolme tregon pothuajse tërë gjoksin

Ylli i Love Island, Eve Gale ka treguar pothuajse tërë gjoksin derisa ka rishpërndarë disa foto nga e kaluara ku tregon edhe të pasmet Ajo sapo është kthyer në Britani pas një udhëtimi “pune”...