Sunday, October 17, 2021
Home Showbiz Page 21

Showbiz

Tifozja e Realit nuk i lë vend imagjinatës, pozon totalisht e zhveshur në mes...

Demi Rose, tifozja e Real Madridit, nuk i la vend imagjinatës së ndjekësve të saj në rrjete sociale dhe pozoi totalisht e zhveshur ditën e djeshme. 25-vjeçarja shfaqej e shtrirë në një lëndinë dhe theksoi me krenari të pasmet bombastike,...

‘Guxon” Rovena Stefa, 41 vjeçare pozon në bikini

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në bikini. Rovena Stefa ka befasuar ndjekësit e saj me imazhin që ka publikuar, shkruan lajmi.net. E veshur në bikini ngjyrë rozë, artistja shqiptare ka zbuluar se do lansoj projektin e ti. “Dubaii së shpejti”, ka shkruar...

Në shtrat me Georginan, kështu përgatitet Ronaldo për ndeshjen me Interin

E diela me familjen për Cristiano Ronaldon. Ylli i Juventusit, pas fitores 2-0 ndaj Sampdorias, kaloi një ditë relaksi në shoqërinë e të dashurës së tij Georgina dhe tre fëmijëve të tij: Eva, Mateo dhe Alana Martina. CR7, duke pritur për...

“Më jep një shpullë në të pasme”, Anita tregon si e përkëdhel Ramushi dhe...

Moderatorja Anita Muçaj, e cila është edhe bashkëshortja e ish-kryeministrit Ramush Haradinaj, ka qenë e ftuar së fundi në një emision argëtues, ku ka shpalosur detaje nga jeta e saj private. Në këtë emision ajo ka treguar mënyrat se si...

Enca tregon ndryshimin e radhës në dukje, provokon me gjoksin

Enca ka bërë një ndryshim në flokë. Enca Haxhia është ndër emrat më të komentuar të showbizit dhe kjo më së shumti për paraqitjet joshëse. Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, artistja tregoi se ka bërë një ndryshim...

Fifi merr vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit

Fifi duket mahnitëse në imazhet e reja. Filloreta Raçi, e cila për publikun njihet si Fifi, është shumë aktive me fotografi të reja në Instagram, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, së fundi ka publikuar disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet atraktive...

Tifozja e Napolit që po ‘tërbon’ ndjekësit, zhvishet për Krishtlindje

Marika Fruscio ma marrë vëmendjen e të gjithëve këtë ditë Krishtlindjesh. Bukuroshja e cila njihet si tifoze e zjarrtë e Napolit së fundmi i ka tërbuar ndjekësit në rrjetet sociale pasi ka postuar një fotografi ku shfaqet me të brendshme...

Dhurata Ahmetaj sqaron raportin me Xherdan Shaqirin

Në prill të këtij viti, të gjitha mediat zienë nga lajmi i lidhjes më të re në showbiz-in shqiptar, këngëtates Dhurata Ahmetaj dhe futbollistit Xherdan Shaqiri. Shkak për këto aludime janë bërë udhëtimet e shpeshta të këngëtares drejt Anglisë dhe...

E dashura e Icardit nuk njeh limite, pozon ‘topless’ në dush

Wanda Nara nuk ka fare turp. “Bashkëshortja e Mauro Icardit po rrëmben vëmendjen e të gjithëve me veprimet e saj, shkruan lajmi.net. Së fundi, Wanda ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e zhveshur dhe e lagur...

Në shtrat me një femër, Ledri zbulon datën e këngës së re

Ledri Vula ka dhënë detajet e këngës së re. Ledri Vula si shumë prej kolegëve të tij, do ta përmbyll vitin 2020 me një këngë të re, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur me anë të postimit të fundit,...