Wednesday, December 1, 2021
Home Showbiz Page 2

Showbiz

E dashura e Icardit pozon e zhveshur

Wanda ka publikuar imazhe nga pishina. Wanda Icardi edhe kësaj radhe erdhi super provokuese në rrjete sociale. Thuajse gjithmonë ajo u ‘kënaq’ sytë ndjekësve të saj në rrjetet sociale me fotografitë...

A është e premtja dita më e mirë për të bërë seks?

Hulumtimet tregojnë se fundjavat janë koha më e mirë për të bërë seks, veçanërisht e diela. Një analizë e të dhënave të Instacart, ka treguar se e diela është një ditë shumë e popullarizuar...

I zhdukur prej muajsh dhe dyshohet për tradhti, merr fund lidhja e Allegrit me...

Sikur të mos mjaftonin problemet me Juventusin, Massimiliano Allegri tashmë përballet me probleme edhe në jetën e tij personale. Ajo me Ambra Anxholinin, që dukej si lidhja e duhur për të qetësuar trajnerin e...

Mësohet gjendja e Fifit pasi u alivanos gjatë transmetimit live në Big Brother

Arbana Osmani ka treguar për gjendjen e Fifit të cilës i ra të fikët pak më parë në progam gjatë transmetimit live. Moderatorja tha se gjendja e këngëtares është e stabilizuar, shkruan lajmi.

Adelina Ismaili ka diçka për t’i thënë publikisht Aurela Gaçes

Adelina thotë fjalë të mëdha për Aurelën. Dy prej emrave më të njohur të skenës sonë muzikore janë Aurela Gaçe dhe Adelina Ismaili, shkruan lajmi.net. Repertori i të dy artisteve është shumë i pasur me këngë, por kohën e fundit më...

“E çmendur” pas Chelseas, seks-bomba ruse “shkrin” rrjetet sociale

Chelsea e filloi në mënyrën më të mirë fazën me eliminim direkt në Ligën e Kampioneve, duke korrur sukses me vlera në transfertë ndaj Atleticos. Loja e bluve të Londrës i ka entuziazmuar shumë...

Angela na lë “pa gjumë” me foton e fundit

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini vazhdon që të provokojë me foto seksi në rrjetet sociale. Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini ka bërë një set të ri fotosh tejet provokative.

Dafina Zeqiri publikon imazhin e ëmbël në përqafimin e të dashurit

Dafina është shfaqur e lumtur pranë DJ Geek. Disa muaj më parë u bë i ditur lajmi se Dafina Zeqriri dhe Dj Geek janë ribashkuar përsëri. Këngëtarja e kishte bërë të...

EURO 2020/ Tifozet seksi në garë me njëra-tjetrën, shikoni kush kryeson…

“Euro 2020” ka hyrë në fazën e saj më të nxehtë.  Tanimë ndodhemi në gjysmëfinalet e këtij kompeticioni, ku Italia do të përballet me Spanjën dhe Anglia me Danimarkën. Jo vetëm lojtarët kanë tërhequr...

Mustafi me orë dore në vlerë prej 150,000 mijë dollarë

Shkodran Mustafi gjatë afatit kalimtar të verës kaloi te skuadra spanjolle, Levante, që garon në Laliga. Mustafi ka pasur një karrierë të gjatë në futboll, duke luajtur në shumë skuadra të forta, duke përfshirë...