Wednesday, December 1, 2021
Home Showbiz Page 19

Showbiz

Pas aludimit se Fifi inskenoi alivanosjen, plasin shakatë në rrjete sociale

Në spektaklin e së martës, në ‘Big Brother VIP’, pati ngjarje të papritura, ku befasuan publikun. Ishte Fifi ajo që i dha kahje tjetër spektaklit, duke u alivanosur në transmetim live, shkruan lajmi.net.

Oriola Marashi vjen me pamje tejet joshëse nga seti i ri fotografik

Oriola Marashi mahnit me fotosesionin e ri. Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një ndër emrat shumë të komentuar në mediat rozë, shkruan lajmi.net. Oriola është shumë aktive në rrjete sociale ku edhe bën publikimin e imazheve atraktive. Ajo së fundmi...

Sërish akuza për ‘photoshop’, ja çfarë dalluan ndjekësit në pozat seksi të Kendall Jenner

Një faqe pretendoi se Kendall editoi belin e saj. Modelja 25-vjeçare pozoi në gjunjë përballë pasqyrës së tualetit. @celebplastic, vuri në dukje atë që ndjekësit e quajtën “dështimi i photoshop-it”. Videoja, e ripostuar nga...

Kylie dhe Kim vijnë me poza mjaft seksi

Kylie Jenner ka postuar disa fotografi joshëse në profilin e Instagramit. Motrat Jenner dhe Kardashian janë ndër femrat më të njohura në showbizin ndërkombëtar. Kylie është një ndër femrat më të...

Adelina Ismaili një kukull e ‘gjallë’ në fotografinë e fundit

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj të veçanta. Dhe, Adelina Ismaili e ka treguar këtë edhe me imazhin e fundit të publikuar, shkruan lajmi.net. Në profilin e saj zyrtar në Instagram...

“It’s Coming Home” Rita Ora pozon zhveshur dhe i uron fitoren Anglisë

 Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora në finalen e “Euro 2020” mbështet Anglinë dhe këtë e ka treguar përmes postimeve në rrjete sociale. Ylli i popit, pak orë para finales mes Anglisë dhe Italisë,...

Godet ish-konkurrentja e përputhen: Preferoj meshkujt mbi 40 vjeç!

Ish konkurrentja e Për’Puthen, Antonela Berisha, e ftuar në rubrikën ‘Trotuar’ në e Diell ka ‘goditur’ me deklaratën e saj në lidhje me meshkujt mbi 40-vjeç. Pikërisht kjo ishte edhe tema për të cilën...

Banorja e ‘Big Brother’ nuk ka turp, vjen e ‘zjarrtë’ teksa shfaqet e lagur...

Modelja shqiptare nuk po kursehet të shfaqet provokuese gjatë transmetimit në Big Brother VIP. Beniada Nishani, e veshur në bikini shihet duke u pastruar, raporton lajmi. Derisa kamerat filmonin, asaj nuk...

Luana Vjollca vjen e ‘nxehtë’ me bluzën e zbërthyer në pjesën e gjoksit për...

Moderatorja e njohur ka publikuar foto në rrjete sociale. Luana Vjollca është një ndër prezantueset më tëheqëse të televizionit shqiptar, shkruan lajmi.net. Moderatorja dhe këngëtarja e dashur është mjaft aktive në...

E dashuruar me detin, tifozja shqiptare e Juventusit sjell para kohe verën

Beniada Nishani vijon të shkëlqejë në rrjetet sociale dhe jo vetëm. Bukuroshja shqiptare, e cila që në fëmijëri ka emigruar në Itali, aty ku vazhdon karrierën e suksesshme në botën e modelingut nuk resht...