Wednesday, January 26, 2022
Home Showbiz

Showbiz

Einxhel debaton me Donaldin: Ti je po aq fallso si jashtë shtëpisë së Big...

Një situatë e mbetur pezull nga jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP” befas duket se ka ndezur ‘më tepër zjarrin’ mes dyshes Donald dhe Einxhel. Edhe pse pikënisja e zhgënjimit për Einxhel është pas...

“Mos ma ngri zërin!”, Beniada “debaton” me Donaldin

Beniada ka “debatuar” me Donaldin. Teksa ndodhen në kuzhinë në shaka e sipër Beniada dhe Donaldi bëjnë sikur po ‘zihen’ me njëri-tjetrin. Është Beniada ajo e cila e filloi këtë lojë duke e vazhduar...

“Torino është shumë e mërzitshme”, Oriana paralajmëron largimin e Dybalas?

Paulo Dybala duket gjithnjë e më larg Juventusit, teksa nuk ka pranuar të rinovojë kontratën pas pretendimeve për rritje rroge, por Juventusi po e ndjek me kujdes situatën sepse kërkon të përfitojë sa më shumë nga shitja...

“Isha e lidhur 7 vite me një që luante te Milani”, modelja në Big...

Beniada Nishani, modelja shqiptare e cila është bërë pjesë e Big Brother VIP, ka treguar një lidhje të gjatë që ka patur disa vite më parë. Modelja, e cila njohët si një tifozë e...

A është kjo përformanca më e nxehtë e Dua Lipës, këndoi në të brendshme

Dua Lipa ka përformuar mbrëmë në Grammy Aëards me të brendshme rozë derisa ka bërë dy ndryshime në veshje gjatë përformancës së saj të nxehtë para se të fitojë çmimin për “Albumin me Vokalin më të mirë”.

Tifozja e Lazios nuk përmbahet pas fitores, poston e zhveshur dhe tërbon ndjekësit

Ish-moderatorja, modelja dhe aktorja finlandeze, Ana Falki e cila prej vitesh jeton në Itali, nuk e ka fshehur kurrë se është një tifoze e çmendur e skuadrës së Lazios. Pas çdo fitore të skuadrës...

I zhdukur prej muajsh dhe dyshohet për tradhti, merr fund lidhja e Allegrit me...

Sikur të mos mjaftonin problemet me Juventusin, Massimiliano Allegri tashmë përballet me probleme edhe në jetën e tij personale. Ajo me Ambra Anxholinin, që dukej si lidhja e duhur për të qetësuar trajnerin e...

Rita Ora nga Australia vë në dukje fizikun perfekt në bikini

Ajo është zhvendosur përkohësisht në Sidnei derisa po xhiron edicionin Australian The Voice. Rita Ora dukej se po i shfrytëzonte në maksimum plazhet e klasit botëror të vendit dhe ndau disa fotografi në rrjete...

Trejsi Sejdini mahnit me linjat trupore në të brendshmet e bardha

Trejsi Sedjini ka publikuar imazhe të reja në Instagram, ajo ka ngritur temperaturat  së fundmi me poza të ‘nxehta’. Ish-missi pozoi duke vënë në plan të parë format trupore bombastike, teksa u shfaq me...

Carbonero dhe Casillas konfirmojnë ndarjen, ja mesazhi i plotë i çiftit VIP

Iker Casillas dhe Sara Carbonero janë ndarë. Për ta dëshmuar këtë dhe bërë publike ka mjaftuar një postim, i njëjti, i shpërndarë nga të dy në profilet përkatëse në Instagram, i cili sqaron të gjitha dyshimet dhe...