Sunday, October 17, 2021
Home Showbiz

Showbiz

Erjona Sulejmani përgjigjet në pyetjet shumë intime

Erjona Sulejmani ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale. Ish-gruaja e Blerim Xhemailit përflitet shpesh për lidhje me futbollistë. Ka qenë vetë ajo që ka hedhur dritë mbi jetën e saj sentimentale dhe vardisjet e mundshme. Modelja u është...

Eros Grezda ka me çfarë krenohet, Oriola Marashi në version kolumbian

Oriola Marashi, partnerja e futbollistit Eros Grezda, shfaqet ndryshe këtë herë. Modelja i habit ndjekësit e saj dhe i bën nostalgjikë. “Rosario Montes”, shkruan Oriola, në versionin e saj kolumbian. Bukuroshja ngjan goxha me...

Sulmuesi kosovar ndahet nga super e dashura kroate

Sulmuesi kosovar i Dinamo Zagrebit, Lirim Kastrati, është ndarë nga e dashura kroate, Andela Simac, për herë të dytë, brenda një kohe të shkurtër. 22-vjeçari ishte pjesë e grumbullimit të Kosovës për ndeshjet kualifikuese...

Kim Kardashian merr sërish vëmendjen me paraqitjen provokuese

Kim është rikthyer me poza joshëse. Ylli televiziv merr vëmendjen me çdo lëvizje e cila ka me miliona adhurues në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Kim di mjaft mirë si të mbaj...

Futbollisti i Atletico Madrid befason të dashurën, i propozon për martesë në “Wanda Metropolitano”

Mesfushori i Atletico Madrid, Marcos Lorente ka menduar t’i bëjë një surprizë mjaft të bukur të dashurës së tij duke i propozuar për martesë në stadiumin “Wanda Metropolitano”. 26-vjeçari ka sajuar një intervistë në...

Prezantuesja Viola Spiro: E kam ëndërr të kaloj një natë me Cristiano Ronaldon

Moderatorja e njohur e sportit Viola Spiro, ka deklaruar se do dëshironte shumë të kalonte një natë me futbollistin me famë botërore, Cristiano Ronaldon. “Me cilin futbollist do të pranoja të dilja në një...

Wanda Nara tregon “çelësin” e suksesit me një futbollist

Në ditën e Shën Valentinit, bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara ka vendosur të shpërndajë disa këshilla për bashkëshortet apo të dashurat e futbollistëve të tjerë. Modelja argjentinase, zbulon se gatimet e mira për...

A është kjo përformanca më e nxehtë e Dua Lipës, këndoi në të brendshme

Dua Lipa ka përformuar mbrëmë në Grammy Aëards me të brendshme rozë derisa ka bërë dy ndryshime në veshje gjatë përformancës së saj të nxehtë para se të fitojë çmimin për “Albumin me Vokalin më të mirë”.

Një jetë në skenë, Adelina Ismaili publikon arkivën 20 vjeçare

Adelina Ismaili është një nga divat e muzikës shqiptare me muzikën e të cilës janë rritur shumë gjenerata. Sado që vitet kalojnë duket se koha për këngëtaren ka ndaluar. Nga pamja e saj kuptojmë...

Tayna, një “raketë e nxehtë” e Maldiveve

Reperja Tayna ka vazhduar me postimet e saj nëpër rrjetet sociale Ajo është duke pushuar në Maldive derisa gjatë vikendit ka vazhduar me postimet e saj tepër të nxehta për fansat e saj.