Tuesday, November 30, 2021
Home Showbiz

Showbiz

Nga Fifi te Donald Veshaj – numri i ndjekësve që banorët fituan në Instagram...

Menjëherë pas fillimit të spektaklit Big Brother VIP, ka nisur një program tjetër i quajtur ‘Fan Club’ që njëherësh komenton live gjithçka që ndodh në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Në po të...

Blerim Xhemajli thumbon Erjona Sulejmanin, ja përse

Blerim Xhemajli dhe Erjona Sulejmani për disa vite ishin një nga çiftet që shfaqeshin shumë shpesh në mediat rozë italiane, edhe për faktin se modelja shqiptare u bë shumë e njohur përtej Adriatikut. Por...

Valoni lahet nudo? Kështu reagojnë vajzat në Big Brother Vip

Valon Shehu është një nga banorët më të ri në shtëpinë e Big Brother Vip. Këngëtari dhe kitaristi nga Gjakova i është bashkangjitur shtëpisë së famshme në Shqipëri. Ai në videoklipin...

Florian Marku bëhet baba

Bosieri  Florian Marku është bërë baba për herë të parë, teksa ka ardhur në jet edhe djali i tij, që ka vendosur ta quaj Matin. Këtë moment e ka bërë publik vetë boksieri nëpërmejt...

Pas aludimit se Fifi inskenoi alivanosjen, plasin shakatë në rrjete sociale

Në spektaklin e së martës, në ‘Big Brother VIP’, pati ngjarje të papritura, ku befasuan publikun. Ishte Fifi ajo që i dha kahje tjetër spektaklit, duke u alivanosur në transmetim live, shkruan lajmi.net.

Wanda Nara tregon publikisht se si i zbuloi mesazhet e tradhëtisë së Icardit     

Ka disa muaj që mediat merren me historinë e Icardit e Wanda Naras, prishjen e raporteve dhe ribashkimin e tyre. Bukuroshja argjentinase është rrëfyer në një intervistë për televizionin argjentinas “Telefe Noticias”.

Mësohet gjendja e Fifit pasi u alivanos gjatë transmetimit live në Big Brother

Arbana Osmani ka treguar për gjendjen e Fifit të cilës i ra të fikët pak më parë në progam gjatë transmetimit live. Moderatorja tha se gjendja e këngëtares është e stabilizuar, shkruan lajmi.

“Më përdhunoi kur isha 16-vjeç, ndërsa nëna ishte në dhomën tjetër”, gruaja kubaneze akuza...

Mavys Alvarez, një grua kubaneze që kishte një lidhje me yllin e ndjerë të futbollit Diego Maradona dy dekada më parë, tha në një konferencë shtypi të hënën se lojtari i Argjentinës e kishte përdhunuar atë kur...

“Icardi një djall”, zbulohet skandali i radhës i sulmuesit kundër Wandës

Mauro Icardi dhe bashkëshortja e tij Wanda Nara nuk po gjejnë qetësi. Sikur të mos mjaftonte incidenti me modelen Çina Suarez, një tjetër skandal ka dalë lidhur me sulmuesin. Sipas mediave argjentinase, kjo nuk...

“Mike Tyson kryente marrëdhënie para ndeshjeve për t’u çlodhur, në të kundërt mund të...

Zbulime të reja janë bërë nga jeta intime e Mike Tyson nga ish-truproja dhe shoferi i tij, Rudy Gonzalez. Siç tha ai, legjenda e boksit kishte aq shumë adrenalinë para meçeve, saqë nëse nuk...