Angela na lë “pa gjumë” me foton e fundit

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini vazhdon që të provokojë me foto seksi në rrjetet sociale.

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini ka bërë një set të ri fotosh tejet provokative.

Bukuroshja shqiptare është paraqitur para një tavoline derisa shfaq gjoksin e saj seksi para kamerës.

“Nëse do të kisha një botë timen, gjithçka do të ishte e pakuptimtë”, ka shkruar Angela duke lënë të mos kuptohet mirë mesazhi i saj.

Kujtojmë se më 2019 Angela kishte filluar karrierën e saj prej shkrimtareje ku kishte botuar librin “Love, Hope, Light”.

I njëjti libër ishte botuar edhe në gjuhën shqipe.