Wanda Nara nuk është përmbajtur aspak në postimin e saj të fundit në rrjetet sociale.

Bukuroshja argjentinase shfaq format e saj bombastike me anë të një videoje të postuar në Instagram, e cila shfaqet e veshur vetëm me bikini dhe shkruan: “Hej, si je? E bukur”.

Ajo që ra në sy ishte dhe komenti i bërë nga Mauro Icardi, i cili ka shkruajtur: “Unë jam mirë, po ti? Çdo ditë akoma dhe më e bukur”.

Kjo lë të mendohet se çifti është rikthyer sërish bashkë, pas divorcit të bujshëm që patën disa muaj më parë.