Mbyllet baras pjesa e parë Kosovë – Gambi

Ka përfunduar pjesa e parë mes Kombëtares së Kosovës dhe Kombëtares së Gambisë.

“Dardanët” janë duke zhvilluar ndeshje të mirë edhe pse rezultati është 0 – 0, shkruan GazetaGoli.

Kosova është duke dominuar në të gjitha aspektet derisa ka pasur edhe disa raste mjaftë të mira që nuk u konkretizuan.

Rezultati i pjesës së parë: Kosovë 0 – 0 Gambi./goli/