Kombëtarja niset drejt Side, pas pak orëve përballen me Gambinë

Kombëtarja e Kosovës është nisur drejt Side, vendi ku do zhvillojnë miqësoren me Gambinë.

Pas humbjes ndaj Guinesë, “Dardanët” duan vetëm fitore, shkruan GazetaGoli.

Kosova është nisur drejt Side dhe këtë e dëshmojnë fotot e siguruara ekskluzivisht nga GazetaGoli.

Ndërkohë, takimi mes dy skuadrave nis në ora 19:00./goli/