Formacioni zyrtar i Kosovës kundër Gambisë

Janë publikuar formacionet e ndeshjes miqësore mes Kosovës dhe Gambisë.

Kosova zhvillon sonte ndeshjen e radhës miqësore kundër Gambisë, nga ora 19:00.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi”, në Antalya të Turqisë.

Kjo është ndeshja e katërtë miqësore e Kosovës për muajin Qershor, pas ndeshjeve me San Marinon, Maltën dhe Guinenë, përcjell lajmi

Formacioni i Kosovës:

Halimi, Thaqi, Domgjoni, Hajrullahu, Bajselmani, Loshaj, Zejnullahu, Balaj, Rrudhani, Topalli, Daku