Pogba thyen heshtjen, flet për të ardhmen e tij

Mesfushori i Man Utd, Paul Pogba ka folur në një intervistë ku komentoi të ardhmen.

Pogba në një intervistë për ‘RMC’ ka thënë:

“Kam edhe një vit kontratë me Man Utd, nuk kam pasur ende propozime për vazhdimin e kontratës, por unë jam akoma futbollist i Manchesterit”.

I pyetur për kontaktet me PSG ai tha:

“Unë kam një agjent që merret me këto gjëra, unë nuk e kam numrin e Al-Khelaifit”, transmeton lajmi.

28- vjeçari është lidhur me një transferim të mundshëm te Paris Saint-Germain dhe Juventus.