Rita Ora poston imazhin me bikini dhe flokë të lagur

Rita u shfaq joshëse në postimin e fundit.

Rita Ora njihet si njëra ndër këngëtaret e njohura shqiptare me famë ndërkombëtare.

Këngëtarja për momentin gjendet në Australi prej ku edhe po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria por edhe nga jeta profesionale.

Ajo po qëndron në Sidnej për momentin si gjyqtare e “The Voice Australia”.

Së fundi Rita ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet e veshur me bikini ku theksoi linjat trupore. Ajo u shfaq edhe me flokë të lagur të cilat i shkonin mjaft shumë asaj.