Joshëse dhe provokuese, Alesia Bami sjell verën

Modelja dhe moderatorja e sportit Alesia Bami ka sjellë verën.

Ajo ka provokuar me veshjen duke pozuar përballë plazhit teksa shkruan: “Hi”, pra përshendetje.

Nuk është hera e parë që moderatorja provokon me të tilla foto në Instagram.