Saturday, June 19, 2021

Sport Vendor

AHMETI NJOFTON ZHVILLIMIN E MIQËSORES “LOJA E YJEVE” NË “FADIL VOKRRI”

Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti përmes një postimi në “Facebook” ka bërë të ditur se në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë do...

THAÇI VAZHDON BASHKËPUNIMIN ME MALISHEVËN, PREZANTOHEN EDHE TRE FUTBOLLISTË

Malisheva ka zyrtarizuar vazhdimin e bashkëpunimit me trajnerin Arsim Thaçi. Përveç kësaj, skuadra e Malishevës ka prezantuar edhe tre futbollistë të rinj të cilët i...

Sport Ndërkombëtare

VIDEO / Asiston CR7, shënon Jota, Portugalia ngushton epërsinë

Portugalia ka gjetur golin e dytë ndaj Gjermanisë. Ishte dyshja Cristiano Ronaldo – Diogo Jota që...

VIDEO / S’ndalet Gjermania, Gosens shënon golin e katërt

Gjermania ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Portugalisë. Skuadra e Joachim Low është duke ‘shpartalluar’...

Mbyllet pjesa e parë, Gjermania me përmbysje ndaj Portugalisë

Gjermania është duke mposhtur Portugalinë me rezultat të ngushtë 2 – 1. Skuadra e Joachim Low...

Showbiz

Kush është artistja shqiptare, që Cristiano Ronaldo ndjek në Instagram

Futbollisti i njohur portugez, Cristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të mirë në botë....

Eros Grezda zbulon se a është ndarë nga Oriola Marashi

Marrëdhënia e modeles, Oriola Marashi dhe futbollistit, Eros Grezda është shoqëruar me ulje dhe ngritje. Vetëm...

Gazetarja e sportit shkëlqen gjysmë e zhveshur në det

Sapo ka përfunduar edicioni në Serie A-në italiane dhe gazetarja e famshme, Diletta...
- Advertisement -

Lajmet e Fundit

Opinione